Zapraszamy do naszych kawiarni

Ciasta

Codziennie bardzo duży wybór ciast, tart oraz tortów prosto z naszej pracowni, dostępnych od ręki! Istnieje także możliwość telefonicznego zamówienia/rezerwacji ciast z późniejszym odbiorem w kawiarni. Z odpowiednim wyprzedzenie mogą Państwo zamówić indywidualną dekorację tortów na takie okazję jak np. chrzest dziecka, komunia, rocznica ślubu, wieczór panieński, tort ślubny itp.

Kawa

Od progu czuć jej intensywny aromat. Jesteśmy jej wielkimi fanami dla tego w naszej kawiarni macie do wyboru dwa rodzaje ziaren z których zostanie wykonana wasza kawa.
W pierwszym młynku znajduje się kawa Intencion dostępna cały rok, jest to mieszanka robusty i arabiki, warto wspomnieć, że posiada ona certyfikat Sprawiedliwego Handlu Fair Trade co znaczy,że ludzie którzy ją uprawiali byli uczciwie traktowani i rozliczani za swoją ciężką pracę.
W drugim młynku znajdziecie kawę miesiąca, w każdym miesiącu macie możliwość zasmakować kawy z innego regionu świata, .Szerokość geograficzna, klimat, gleba jak również późniejsza obróbka, mają bowiem podobny wpływ na owoce drzewa kawowego, jak na owoce winorośli- oddają charakter ziemi, z której pochodzą.
Jeśli któraś z kaw wyjątkowo wam zasmakuje macie możliwość zakupienia jej w kawiarni, jest to też świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Czekolada

Bardzo ciekawą opcją są nasze gorące czekolady. Belgijskie czekolady serwujemy do wyboru w 5 odmianach:
-biała
-mleczna
-rubinowa (nowość!)
-deserowa 50%
-deserowa 80%
Podobnie jak z kawą oferujemy czekoladę miesiąca, co miesiąc z innego regionu świata o typowych dla niego walorach smakowych.
W tych samych gatunkach oferujemy także czekoladę w formie kaletek pakowanych po 100g oraz tabliczek czekolady z nowoczesnym wzorem i dodatkami jak np. jagody goi, suszona morwa, orzechy itd.

Lody

W naszym lokalu nie zabrakło też naturalnych lodów. Dzięki współpracy z lodziarnią która podobnie jak i my stawia zdecydowanie na jakość, jesteśmy w stanie zaproponować wam 100% naturalne lody o niebanalnych smakach.
W Słodkiej Strefie pamiętamy także o naszych najmłodszych bywalcach, na których czeka nasz kącik zabaw