O nas

Nasza słodka historia jest krótka, ale dynamiczna

W kwietniu 2015 r. w domowym zaciszu w Kębłowie, koło Wejherowa  powstała profesjonalna pracownia słodkości z najwyższej półki. Cukiernię, która łączy nowoczesność z tradycją założyło małżeństwo.

Wieloletnie doświadczenie i nieograniczona, cukiernicza fantazja właściciela Radosława współgra ze skrupulatnością i dokładnością jego żony Anny, która z wykształcenia jest ekonomistą. Jak się okazało to połączenie dwóch osób stało się idealnym sposobem na usatysfakcjonowanie rzeszy klientów.

Nasze słodkości spotykają uznanie nie tylko wśród klientów indywidualnych. Współpracujemy z restauracjami, kawiarniami oraz salami bankietowymi.

Zapraszamy do Słodkiej Strefy

Przez ponad 2 lata dowoziliśmy Państwu nasze wypieki do domu, ale zadowoleni klienci zmobilizowali nas do podjęcia decyzji o otwarciu stacjonarnego punktu w Redzie.

Wszystkich, którzy mają ochotę na coś wyjątkowego zapraszamy do degustacji. Gwarantujemy, że każda porcja naszych wypieków będzie dla Państwa rozkoszą dla podniebienia, dla nas zaś niezapomnianą satysfakcją.

W Słodkiej Strefie stawiamy nie na ilość, lecz na jakość. Nasze surowce, z których wykonujemy desery pochodzą z najwyższej półki, a półproduktom, chemicznym dodatkom i stabilizatorom smaku mówimy zdecydowane NIE.

Cały czas słuchamy opinii naszych klientów. Razem jesteśmy w stanie tworzyć piękne i niesamowite rzeczy, które z pewnością przynoszą pełną satysfakcję.